HAKKIMIZDA

Karabük ve bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, Türkiye’nin çıkma yedek parça sektöründe lider marka olma yönünde ilerlemektedir.

Kaynar Otomotiv (www.cikmaotoyedekparcalari.com) olarak ilk hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti ve ekonomik değer yaratmaktır.

Çeyrek Asırlık tercübemiz, Kaliteli ürün yelpazemiz ve hizmetimiz ile lider konuma ulaşarak, sektörün öncü firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Online olarak çıkma orijinal oto yedek parça ve aksesuar alışveriş sitesi olmayı hedefleyen www.cikmaotoyedekparcalari.com siz değerli müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata satmayı hedeflemektedir.

Oto sanayi sitelerinde parça aramakla zaman kaybetmek yerine www.cikmaotoyedekparcalari.com web sitemiz üzerinden istediğiniz marka ve model araca çıkma orijinal oto yedek parçasını güvenle alabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olacaksınız

Mevsim şartlarına göre en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında motor yağı, filtre, süspansiyon, fren balatası, fren diski, rot, rotil, triger seti gibi yedek parçalar var. Paspaslar, bakım ürünleri, kısacası otomobiliniz için ihtiyaç duyduğunuz irili ufaklı yüzlerce ürün uygun ödeme koşullarıyla bir tık yanınızda.

 

Hemen Ara